Ofis & İş Ortaklığı

VİZYON

Yıllara dayanan geçmişimiz ve bununla beraber edindiğimiz tecrübe , güvenirlik, saygınlığı bir dünya markkası olarak var etmektir.

MİSYON

Amacımız insanların elele verip ufak tasarruflarını ve birikimini bir araya getirip kısa sürede insanların istediği mutluluğa kavuşmasını sağlamaktır.

“Temsilciye 5 sene askeri ücret üzerinde maaş ve sigorta garantisi”

Eleleişim Türkiye genelinde Ofis&İş ortaklığı temsilciliği verilecektir. Şirketin sunduğu; tasarruf sistemi ile Temsilci ev araba iş yeri satıp kiraya verebilecektir.
Ayrıca; şirketin Türkiye genelinde yaptığı inşaatta da temsilcinin yönettiği ofisine bağlı yapılacak konutlar temsilciye bağlı olup yönetecektir. Şirketin sunduğu imkanlar kurulacak ofisin kirası ve ofise alınacak ofis malzemeleri; müdür masası (2*20cm), etejer dolap, müdür koltuğu, 2 adet tekli 1 adet üçlü koltuk, 2 adet sehpa, personel için( 180cm) iki adet masa, iki adet dolap, 4 adet sehpa, 10 adet koltuk Tekli, 3 adet bilgisayar+yazıcı tarayıcı, 3 adet akıllı telefon, santral; 2 adet dış hat ve 4 adet iç hat, 4 adet masaüstü telefon verilecektir ve şirketin temsilciye 5 sene askeri ücret üzerinde maaş verecek ve sigortasını yapacak.Ayrıca temsilcinin yönettiği ofisin karından %40 pay verilecektir. Temsilcinin yapacağı iş, şirketi ve ortak olduğu ofisi iyi bir şekilde yönetmektir.