Faizsiz Konut Alma Sistemi

Elele İşim İnşaatın sunduğu Ev alma yöntemi ve yüksek tasarruf.

Elele Evimin Yazılı İllerde Sunduğu Konut Sistemi ;


İLLER;İSTANBUL-ANKARA-ANTALYA-BURSA-İZMİR
Elele İşim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketimiz aşağıda yazılı 5 il 27 ilçe konut üreticileriyle ve konut müteahhitleriyle 5 yaşın altındaki konutların ve yapımı tamamlanmak üzere olan konutların satışı için iş birliği yapmıştır. İş birliği yapılan il ve ilçelerde Elele İşim İnşaat şirketimizin konut stoklarından faydalanmak isteyenler için yazılı il ve ilçelerde 60-200 m2 ye kadar olan konutların Elele Evim tarafından 60 ay vadeli, sabit fiyat garantisi ile

6. ayını doldurana teslim edilmek üzere fiyatları sizlere sunulmuştur. Elele Evim tarafından yapıln araştırmalar sonucu sizlere sunulan il ve ilçelerdeki konutlardan Elele Evimden almanız halinde %100 üzerinden kar sağlayacaksınız. Yazılı il ve ilçelerde sınırlı konut stokları olduğu için fiyatlar şu anda düşük görünebilir. Ancak 2019 yılı sonlarında konut stoklarının azalmasıyla fiyatlar yükselecektir. Bu nedenle ev almak isteyenler ister Elele Evimden ister başka firmalardan olsun 2019’da ev almaları çok karlı bir yatırım olacaktır. Yazılı il ve ilçelerde 6 ayda teslim alacağınız gibi teslimde ödenen ve 6 taksit,peşin ödemeniz halinde hemen evinizi teslim alıp taşınabilirsiniz veya kiraya verebilirsiniz. Örnek ödeme tablosun da ; konutların m2 %5 +/- şirketin tasarrufunda olacaktır.


Evimi Kendim Buldum

Elele Evim Türkiye’nin Her İlinde İlçesinde Ve Semtinde Elele Evim’le Birlikte Ev Sahibi Olun.

Türkiye genelin de son 5 yılda yapılan konutlar faizlerin yükselmesiyle birlikte satışları gerçekleşmediğinden belirli illerde ve ilçelerde konut stokları oluşmuştur. Geçici bir sürede olsa konut fiyatları yükselmese de yerinde saymaktadır. Bu nedenle 2019 yılındaki fiyatlarla alacağınız konutu ileriki senelerde belki de 2 katı fiyatına alamayacaksınız. Yeni yapılacak bir konutun maliyeti geçmişte yapılan bir konutun maliyetine göre en az%40 daha fazla olacaktır. Konut yatırımı yapmak isteyen evi olmayan ev almak isteyen Elele İşim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin sunduğu imkânları dikkate alarak konut satın alabilmektedir. 2019 yılında yatırımın en iyisi siz ve sevdiklerinizi rahat ettirecek, gelir sağlayacak ev sahibi olmaktır. 2019’da karlı yatırım konut olacaktır. Sizlerde konut yatırımınızı ve ev sahibi olmak için Elele İşim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasını tercih ederseniz firmamız size birçok proje teklifi sunacaktır.

Firmamız Türkiye genelindeki konut fiyatlarının %70-%80’i hakkında fikre sahiptir. Ayrıca 5 büyük şehrimizin İstanbul-Ankara-Antalya-Bursa-İzmir il ve ilçelerindeki konut fiyatlarının tamamına hakimdir. Şirketimizin araştırmalarına göre ödeme tablosunda bulunan rakamlarla, Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde konutlar satın alınabilir. Evimi Kendim Buldum ile Türkiye’nin her il,ilçe ve semtinde örnek ödeme tablosundakine uygun 15 yaşını geçmemiş evi alabileceksiniz.Evimi Kendim Buldum da konut fiyatları 82.800 TL-376.000 TL arasında olacaktır. Faizsiz kurasız 36,48,60,72,84 ay vadeli her 6.-10.-14.-18.-20. aylarını dolduranlar sabit fiyatla konutlarını teslim alacaklardır. Konut teslimatı yapıldıktan sonra ödenen taksit tutarı değişmeyecektir. Evimi Kendim Buldum Sistemi ile satın almak istediğiniz eve karar verdiğinizde Elele İşim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirket’ni arayacaksınız. Şirketimiz almak istediğiniz evle ilgili gerekli tüm araştırmaları yaparak 15 gün içerisinde expertiz raporu hazırlayarak, şirketin de uygun görmesiyle almak istediğiniz evi sigortalayarak sizin için satın alacaktır. Almak istediğiniz evi bulamazsanız eğer evi almak istediğiniz ili ve 3 ilçesini Elele Evim’e bildirdiğinizde istediğiniz evi şirket sizin için bulacaktır.

Türkiye’nin her il ilçesi ve semtinde ev sahibi olmak 36 ay,48 ay,60 ay,72 ay ve 84 ay vade ile faizsiz kurasız 6.-10.-14.-18.-20. Ayını dolduranlara konutları teslim edilecektir. Türkiye’nin her yerinde ilinizi ilçenizi belirleyin, bütçenize göre istediğiniz evi size bulalım.


Kendime Uygun Ev Buldum


Konut m2 si yaş sınırı olmaksızın Türkiye’nin her yerinde tapusu olmak şartı ile taksitle ev alabileceksiniz.


Kendime güveniyorum

Kura Çekimli Faizsiz 96 Ay vadeli Konut Tasarruf Sistemi

Kura çekimli sistemimiz 5 gruptan oluşup 105.000-120.000-125.000-150.000-200.000 TL’ye kadar konut satın alabilirsiniz.Her kurada her gruptan %10’u konut alma hakkını kazanmaktadır.Kuralar Noter huzurunda yapılmaktadır.Peşinatlı –Peşinatsız ayda 850 TL ile başlayan taksitlerle sizlerde konut sahibi olun!.