Araba Alma Sistemi

Elele İşim İnşaatın sunduğu Araba Alma yöntemi ve yüksek tasarruf.

1 ) 48 Ay Vadeli Bankasız Faizsiz Kurasız Sabit Fiyatla Otomobil Tasarruf Sistemi


Elele İşim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketimizin 2010 modelden sıfır modele kadar her marka otomobil Elele Arabamdan alabileceksiniz. Özel taksi ticari arabaların minibüs, kamyonet’e kadar tamamını alacağınız arabanın cinsi ve markası ne olursa olsun Elele Arabam tarafından sizlere vade farkı ve banka olmayacak şekilde faizsiz 48 ay vade yapılacaktır.
Sizin alacağınız arabayı nasıl alacaksanız almak istediğiniz arabayı 0 ve 2.el markasını ödemek istediğiniz takside göre işaretleyeceksiniz. Elele Arabam sizin seçtiğiniz otomobili faizsiz kurasız size teslim edecektir. Elele Arabam sistemi ile otomobil alanlar otomobillerini kiralamış gibi taksit ödeyerek araç sahibi olacaklardır.
Elele Arabam araçları her 6 ayını doldurana teslim yapılacaktır. Sizin ödemenize göre almak istediğiniz otomobil’in fiyatını markasını piyasada araştırarak ona göre Elele Arabama müracaatınızı yapınız. Yaptığınız müracaatta seçeceğiniz otomobil örnek ödeme tablosuna uygun olmalıdır.
Örnek ödeme tablosun da yazılı  %5  +/-  şirketin tasarrufunda olacaktır. Bunun dışına çıkılmaz.


2 ) Kendi Ticari Hattımı Kendim Buldum Tasarruf Sistemi


İstanbul-Ankara-İzmir ticari taksi plakası,minibüs hattını kendim buldum.
İstanbul-Ankara-İzmir yazılı 3 şehrimizde taksi plakasını durağını almak ve minibüs hattını satın almak, sizin almak istediğiniz taksi plakasına minibüs hatlarını Elele Arabama bildireceksiniz. Elele Arabam uzman kadrosu gerekli bütün tatbikatını ve değer tespitini yaparak 15 gün içinde size neticeyi bildirecektir.
Netice olumluysa sizin istediğiniz taksi plakası veya minibüs hattıysa size satın alacaktır. Sizin taksi plakası minibüs hattını bulamamanız halinde sizin istediğinizi Elele Arabam size bulacaktır. Elele Arabam ‘ın araştırmalarına göre taksi plakası –minibüs hatları İstanbul-Ankara-İzmir de  bölge bölge  fiyatları değişmektedir. Bu nedenle Elele Arabam en yüksek sınırı 1.750.000 TL’ye kadar 48 ay faizsiz vade yapmaktadır.  Elele Arabam ticari hatları için her 6 ayını doldurana hatları teslim edilecektir.
İstanbul-Ankara-İzmir için geçerli fiyat listesidir.